Stavebně technické informace:

 • Dveřní výplně PICASSO STYL® jsou vyráběny ze sendvičů HPL, které zaručují vynikající poměr kvality a ceny, nízkou hmotnost, konstrukční pevnost a různé možnosti povrchové úpravy, odolné vůči vlhkosti, bez měkkých a tvrdých freonů, jádro je z extrudované polystyrénové pěny. Celoplošný lepený spoj materiálových komponentů XPS a HPL je pevný ve skluzu a tahu a umožňuje tak samonosné použití našich sendvičových prvků.
   
 • Polotovar, tedy sendvič je lepen a kašírován do povrchové úpravy u subdodavatele v Německu u společnosti Weiss Chemie, která se zabývá tímto oborem výroby již 40 roků.
   
 • HPL výplně jsou ideální pro středoevropské klima, kde v létě dosahují teploty až ke 40°C a v zimě až -20°C. U tloušťky výplně 36 mm a více je garantována hodnota koeficientu prostupu tepla λD < 0,8 W/m² x K, potřebná pro domy v pasivním standardu.
   
 • Dveřní výplně PICASSO STYL® nabízí odlišný a inovativní design v kombinaci s moderním trendem výroby za velmi atraktivní ceny HPL výplní. Nebrání se designovým změnám požadovaných koncovým zákazníkem. Vytvoříme vám pozměněné výkresy a vizualizace.
   
 • U všech výplní lze v případě rozbití skla vyměnit poškozené sklo za nové. Není nutné kupovat novou výplň.
   
 • Společnost PICASSO STYL, s.r.o. je Český výrobce s registrovanou ochrannou známkou u Úřadu průmyslového vlastnictví.
   
 • Záruka na veškeré výplně je 7 roků.
   
 • Velmi pevná konstrukce dveřní výplně je osvědčená nárazovými zkouškami.
   
 • Dodávané tloušťky dveřních výplní 24mm, 30mm, 36mm, 40mm, 42mm, 44mm, 48mm.
   
 • Používáme pouze certifikované výrobky lepidel, tmelů. Tepelně a zvukově izolační nízko expanzní 2-komponentní polyuretanové pěny s výbornou rozměrovou stabilitou.
   
 • Aplikujeme nízkovizkózní silikony s vynikající zatékavostí, výbornou odolností proti povětrnosti a UV záření. Kompaktnost s běžnými stavebními prvky.
   
 • Slepujeme neutrálními tmely, které vytvoří vzduchotěsný a vodotěsný uzávěr odolný proti oděru, UV záření, vůči plísním a tmel zůstává trvale elastický.
   
 • Dilatační spáry vyplňujeme vodotěsnými tepelně izolační okenními páskami, trvale UV stabilní s vysokou paropropustností.
   
 • Montujeme izolační dvojskla a trojskla s možností vložení bezpečnostního skla. Izolační sklo je v naší výrobě konstruováno ze dvou nebo tří tabulí skla jejichž vzdálenost vymezuje TGI teplý distanční rámeček, plněný vysoušecím prostředkem (molek síto), který zabraňuje kondenzaci vodních par mezi skly. Obvodové spojení tabulí skel a distančních rámů je provedeno vysoko adhezním, trvale plastickým tmelem, který také funguje jako bariéra proti vnikání vlhkosti mezi skla. V naší výrobě je využíván převážně distanční rámeček TGI-W. Základním materiálem je plast-polypropylen (známý svou nízkou tepelnou vodivostí), který je potažen velmi tenkým pláštěm z ušlechtilé nerezové oceli (0,1 mm). Opláštění profilu ze strany butylu i vnějšího tmelu spolehlivě brání pronikání vlhkosti dovnitř a úniku plynu ven a zajišťuje optimální přilnutí těchto tmelů k profilu. Vzájemná kombinace obou materiálů přináší vynikající mechanické a tepelně izolační charakteristiky. Jeho velkou výhodou oproti jiným teplým rámečkům je možnost ohybu v rozích, což vytváří spolehlivou bariéru proti úniku plynu z izolačního skla. Výhody distančního rámečku TGI-W: (i) významné snížení lineárního, (ii) snížení koeficientu prostupu tepla hranou systému, (iii) zvýšení povrchové teploty na vnitřní straně izolačního skla (Toi), (iv) zlepšení (snížení) součinitele prostupu tepla izolačního skla a tím celého okna Uw.
   
 • Sledujeme a zavádíme výrobní změny ve smyslu stavebně technického pokroku při využití nových materiálů z důvodů zvýšení tepelné, zvukové a prachotěsné izolace, včetně úplné eliminace kondenzace vodních par při zachování difuze z interiéru.
   
 • V jednoduchém a přehledném objednávkovém konfigurátoru PICASSO-ONLINE zadáte během pár minut všechny stavebně technické údaje s následným vygenerováním a odesláním objednávky. Vzdáleným přístupem je umožněn spravovat přehled objednávek a nabídek pro vaše zákazníky. Nabídky bez uvedení ceny výplně lze zaslat nebo vytisknout vašemu zákazníkovi včetně vizualizace interiéru i exteriéru výplně, zabudované již do dveřního křídla a rámu, včetně uvedení všech zadaných údajů (imitace, typ výplně, rozměr, zasklení).